Free songs
Domů / Půjčky / Studentská půjčka na účet

Studentská půjčka na účet

Víte co je mikro půjčka, malá půjčka do výplaty nebo finská půjčka? Jde o jeden a ten samý produkt, který nabízejí pouze nebankovní subjekty. Jde v ní o půjčení malé částky na relativně krátkou dobu. Prodloužení doby je za poplatek. Naopak splacení půjčky před dohodnutým termínem je zdarma. Mezi těmito typy půjček jsou oblíbené půjčka pro podnikatele, půjčka na mateřské i studentská půjčka. Ke sjednání půjčky si vystačíte s občankou a číslem účtu. Peníze vám vyplatí ihned po schválení. Pokud si půjčujete poprvé, obdržíte první půjčku zdarma. Vrátite-li ji v řádném termínu, nebudou vám účtovány žádné poplatky za sjednání a vedení půjčky.

Víte, co je to zápůjčka?

Podle nového občanského zákoníku se půjčkazměnila na pojem zápujčka. Dalšími novými pojmy jsou výprosa, vydlužitel, zadlužitel. Společnosti poskytující půjčky mají tyto pojmy zakomponované do smluv s předstihem. Klienta se tedy změny nijak významně nedotýkají. Půjčit si může stejnou částku, za stejných podmínek jako dříve. Také si může vybrat zápujčku z banky či z nebankovního sektoru i způsob jejího sjednání. NOZ umožňuje sjednávat půjčky ústní i písemnou formou. Zvažte však, komu půjčujete a zda to risknete bez písemné smlouvy.
Banka vám nepůjčí a vy potřebujete rychlou finanční pomoc? Na webu smspujcka-ihned.cz si můžete půjčit bez složitého papírování a půjčku vyřídíte s funkčním telefonem. Odešlete sms zprávu sepsanou v předepsaném formátu. Proces schválení proběhne okamžitě. Nemusíte zdlouhavě vyplňovat formulář, čekat na písemnou smlouvu poštou. Peníze obdržíte zhruba za 30 minut. Vždy přesně víte, kolik si můžete zapůjčit peněz a kolik naopak vrátíte. Smlouva o půjčce je průhledná a transparentní, nemusíte se bát, že by jste naletěli. Chcete-li si půjčit bezpečně, půjčte si od ověřené společnosti, která nevybírá poplatky předem a výjde vám vstříc.

O admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Nahoru