Free songs
Domů / Novinky / S přírodní kosmetikou rozhodně neprohloupíte

S přírodní kosmetikou rozhodně neprohloupíte

Přemýšleli jste někdy nad tím, co všechno si každý den nanášíte na tvář a do vlasů? Opravdu víte, jaké složky jednotlivé produkty obsahují? Současný kosmetický průmysl vyvolává různé otázky, a proto je na čase zamyslet se, co vlastně používáte.

Historie kosmetiky sahá daleko do minulosti, přičemž předkové používali zejména přírodní suroviny, a tak bychom se od nich měli učit.

Zapomeňte na kosmetiku plnou chemie

Zaměřte se na to, co je skutečně důležité, tedy na zdraví a také na planetu. Přírodní bio kosmetika je cesta, kterou byste rozhodně měli zvážit, a to nejen kvůli sobě, ale i budoucím generacím. Jessica Alba a Miranda Kerr i další hvězdy už to pochopily a snaží se o změnu. A co vy?

V první řadě je nezbytné zmínit, že nejde jen o nějakou módní vlnu. Používání bio kosmetiky totiž má i hmatatelné výhody, a to jak pro vaši pokožku, tak i vlasy či planetu. Co nanesete na pokožku?

Dodejte vlasům lesk i sílu

Pokud vás trápí vypadávání vlasů a další neduhy, přečtěte si složení šamponu, který aktuálně používáte. Víte, jak je pro vlasové kořínky těžké vypořádat se s chemickou zátěží? Vyzkoušejte jakýkoliv bio šampon přizpůsobený přímo vašemu typu vlasů. Velice oblíbená je například značka URTEKRAM a nadchne vás i LOBEY. Zmíněné značky najdete v nabídce e-shopu Ekokočka.

Co nabízí Ekokočka?

Dávejte si pozor, ne každý produkt, který je označován jako přírodní, skutečně přírodní je. Čtěte etikety a informujte se. Ekokočka si právě z tohoto důvodu pečlivě vybírá produkty, které do své nabídky zařadí.

Ekokočka je malý krámek na několika metrech čtverečních, který je celý provoněný. Prodejna se nachází ve Vsetíně, ovšem má i vlastní internetový obchod. V nabídce má mýdla, mléka, krémy, masti, oleje i svíčky. Paleta je pestrá, protože každý potřebuje něco jiného, a to si Ekokočka uvědomuje.

O admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Nahoru