Free songs
Domů / Finance / Vedení účetnictví a mzdovou agendu svěřte do rukou profesionálů
Vedení účetnictví a mzdovou agendu svěřte do rukou profesionálů

Vedení účetnictví a mzdovou agendu svěřte do rukou profesionálů

V účetnictví byste měli konečně nastolit pořádek, ať už jste společnost s ručením omezeným, nebo osoba samostatně výdělečně činná. Pokud se v dané problematice neorientujete, svěřte práci do rukou profesionální společnosti s letitými zkušenostmi. V následujících řádcích vám prozradíme, na koho se v dané oblasti obrátit, abyste neprohloupili.

Soustřeďte se plně na svůj byznys. O vedení účetnictví plátce DPH se postará odborník, který zvládá jednoduché i podvojné účetnictví bez jakýchkoliv problémů. Všechny příjmy a výdaje dokonale zpracuje, a tak získáte přehled nad tím, jak se vaší společnosti dařilo během kvartálů.

Účetnictví pro malé i velké firmy

V podstatě nezáleží na tom, jestli jste nadnárodní korporace, středně velká firma či malá společnost, protože v ani jednom případě se bez účetnictví neobejdete. Obraťte se na tým MxB, který správně rozčlení účetní doklady, zajistí automatizaci procesů a všechna data zpracovává v účetním programu POHODA.

Mzdová agenda

V případě, že máte pod sebou nějaké zaměstnance, týká se vás i mzdová agenda. MxB má ve svém portfoliu služeb kromě jiného i mzdové účetnictví, přičemž s daty zaměstnanců pracuje maximálně diskrétně. I když k vám do podniku nastoupí nový pracovník, o nahlášení zaměstnanců u ČSSZ a zdravotní pojišťovny se postará právě MxB. Dále si nemusíte dělat starosti s měsíčním zpracováváním mezd a evidenčních listů důchodového zabezpečení, vytvoří také roční zúčtování daně a měsíční přehledy. Pro mzdovou agendu používá software PAMICA.

Myslete na dobro svého podniku. Investujte do kvalitních služeb, protože o to méně budete mít v budoucnu starostí. Čím propracovanější je účetnictví, tím lépe vidíte, jak si vaše společnost vede ve všech ohledech, zda je zdravá a není zadlužená a podobně.

O admin

Komentování uzavřeno

Nahoru