Free songs
Domů / Půjčky / Kde si půjčit peníze

Kde si půjčit peníze

Když si chcete půjčit, máte pestrou paletu různých možností. Proč si potom všechny v klidu nepromyslet, třeba na rodinné radě? Kromě bank a nebankovních společností se nabízí třeba rychlá půjčka od příbuzenstva nebo přátel. V každém případě, alternativ pro úvěr je tu hodně, stačí si jen rozvážit, která by byla vůbec nejlepší.

Nebankovní sektor poskytne zpravidla vůbec nejrychlejší odpověď

Pokud na finanční injekci spěcháte, je otázka kde si půjčit peníze vlastně vyřešena dřív, než jste nad ní začali vůbec přemýšlet. Je jasné, že okamžitou platbu vyřeší jedině nebankovní společnost. Banka bude chtít delší jednání a nevypůjčí peníze obratem, u příbuzných a přátel jde o dost nejistou záležitost. Jednoduše, nemusí totiž vůbec souhlasit s vaším návrhem, zvláště pokud jste v minulosti měli v tomto směru z nějakého důvodu špatnou platební morálku.

V bance si sice trochu počkáte, ale pokud jste jejím klientem, půjde to rychleji

Bankovní sektor není právě z nejrychlejších, je však ale pravdou, že pokud si vyberete banku, u níž máte osobní účet, bude jednání trochu příjemnější. Vyřízení půjčky se pak může odehrát rychleji, obecně ale platí, že nebankovní společnost rovná se vyšší úroky, ale také o poznání benevolentnější podmínky. V bance totiž nemusíte půjčku dostat, jsou zde nastavena určitá kritéria, a ne každý je může splňovat do puntíku.

Nebankovně znamená bleskově, vyplníte o sobě jen minimum informací

Jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště, které je kdekoliv na území České republiky a rovněž nezbytné potvrzení o příjmu. K tomu nejméně osmnáct let věku a způsobilost k právním úkonům. V neposlední řadě také vlastní bankovní účet, mobilní telefon a připojení k internetu. Splňujete všechny podmínky? Pak je sjednání půjčky vlastně spíš otázkou minut a nutnou formalitou.

O admin

Komentování uzavřeno

Nahoru