Free songs
Domů / Novinky / Kvalitní šperky nemusí stát velké peníze

Kvalitní šperky nemusí stát velké peníze

Nemusíte utrácet desetitisíce i dokonce statisíce, abyste si pořídili kvalitní klenot, který bude vaší ozdobou. Dnes se dají koupit nádherné a kvalitní kousky, které přesto mají velkou hodnotu, jež navíc stoupá.

Luxus nejsou jen diamanty

Co se vám vybaví, když se řekne luxusní šperk? Patrně něco zlatého a bude to zdobit diamant, že? Je pravda, že tento kámen má dokonalé PR. Samozřejmě jde o kvalitní komoditu, jeho hodnoty jsou totiž ve velkém cenovém rozpětí. Ale to neznamená, že jde o jediný prvek, který splňuje atributy luxusu. Stejně exkluzivní jako diamanty jsou totiž i jiné materiály a kamen, z nichž je šperk vyroben. Víte, co je jejich výhodou? Že jsou neokoukané?.Navíc se nedají napodobit. Diamant si lidé běžně spletou s křišťálem. Stačí ho jen správně vybrousit a bude házet ty krásné odlesky jako kámen za statisíce.

Malachit – dokonalý náramek

Podívejte se na jedinečnost kamenů, z nichž se vyrábí klenoty. Co takhle třeba malachit? Jde o krásný zelený kámen, nádherné žíhání mu dává neopakovatelný design. Může být víc protkaný tmavou, méně a podle toho se odvíjí celý vzhled daného kousku. Například malachit náramek je tak jedinečným kouskem, který ozvláštní váš celkový outfit a dodatečně pozvedne vaši osobnost. Můžete jej krásně kombinovat s jinými šperky v podobném tónu. Je nápaditý i decentní a rozhodně zaujme víc než klasické čiré kameny, jako jsou právě diamanty. Pokud vás zajímá, kde takový náramek, ale i jiné šperky seženete, mrkněte na stránky firmy Tiniana. Zde najdete spoustu kvalitních doplňků, jež jsou nejen krásné, ale vydrží vám pro víc generací. Šperk se totiž může stát rodinným dědictvím, když bude obsahovat kvalitní materiály. A jak jsme nadnesli, nemusí jít hned o diamanty. Kvalita i jiných komponentů má svoji zajímavou cenu.

O admin

Komentování uzavřeno

Nahoru