Free songs
Domů / Nezařazené / Jak vybudovat důvěryhodnost vaší firmy

Jak vybudovat důvěryhodnost vaší firmy

Důvěry, spolehlivost, ochota, profesionální přístup – to jsou mnohdy jen prázdné fráze, které sice řada firem má uvedené ve své internetové prezentaci, nicméně je na hony vzdálená skutečnosti. Pokud však tato slova patří ke krédům, kterými se vaše firma řídí a skutečně je zákazník a obchodní partner pro vás na prvním místě, pak je třeba to zdůraznit. Třeba tím, že získáte certifikát Důvěryhodná Firma, aby skutečně každý věděl, že slova spolehlivost, ochota a důvěra nejsou ve vašem případě jen palné řeči.

Co pro získání certifikátu máte udělat?

Ve své podstatě celkem nic. Stačí navštívit stránky duveryhodnafirma.cz a vyplnit zde žádost o zaslání certifikátu. Pak již vám nezbývá nic jiného než čekat, zda-li je vaše podnikání skutečně tak čisté, jak tvrdíte. Pokud ano, pak vám bude za jednorázový poplatek 968,- Kč včetně DPH zaslán certifikát Důvěryhodná firma s označením vaší společnosti, samolepkami v počtu, který si určíte a přístupy do internetové firemní prezentace.

Mít konkurenční náskok se určitě vyplatí, stejně tak jako budovat důvěryhodnost vaší společnosti. Proč tedy nezvýšit povědomí o vaší firmě a zařadit se do sezamu spolehlivých a prověřených institucí. Cena za to se vám určitě mnohonásobně vyplatí.

 

O admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Nahoru