Free songs
Domů / Novinky / 4 důvody, proč i vy potřebujete virtuální sídlo

4 důvody, proč i vy potřebujete virtuální sídlo

Ať už jste podnikatel, nebo OSVČ, čtěte dál. Je na čase objevit kouzla virtuálních sídel. Tato vychytávka moderní doby by totiž dost možná mohla pomoci ušetřit i vám. Peníze, starosti, nenaplněné obchodní příležitosti.

Virtuální sídla se v ČR začala rozmáhat v posledních letech. Z právního hlediska jde o zcela legální věc, nic problematického. Ba naopak, tato forma sídla s sebou nese četné výhody. Přečtěte si o nich třeba na https://www.firmy-sidla.cz/, nebo pokračujte s námi.

1. Zlepšíte první dojem

Jaká firma na vás zapůsobí lépe? Ta, co má sídlo v centru Prahy, nebo taková, jež sídlí v méně známém městě v nějakém koutu republiky? Odpověď je nasnadě. Pražská firma dělá lepší dojem na potenciální obchodní partnery i klienty. Že na adrese skutečně nesídlíte, se nakonec nemusí nikdo dozvědět, obvykle máte možnost tam využívat nějaké kancelářské prostory nebo konferenční místnost.

2. Snížíte četnost kontrol

Virtuální sídla se většinou řeší v Praze či v Brně, prostě a jednoduše ve velkých městech. Věděli jste, že v Praze je daleko nižší pravděpodobnost kontroly ze strany finančního úřadu? Úřad nemůže stíhat kontrolovat všechny firmy, v Praze je jich obrovské množství.

3. Zůstanete anonymní

Tohle je výhoda hlavně pro OSVČ, kteří si zpravidla jako své sídlo uvádí domovskou adresu. Tím pádem si ovšem kdokoliv může vypátrat, kde bydlí, což není zrovna příjemné. Platí to ale i pro firmy. S virtuálním sídlem nikdo nebude vědět, kde se ve skutečnosti nacházíte.

4. Ideální řešení pro home office

Zjistili jste, jak je home office výhodná a přemýšlíte o tom, že necháte všechny zaměstnance doma? Proč ne. Dnes lze takto fungovat v celé řadě odvětví a je opravdu zbytečné platit pronájem kancelářských prostor. I kdybyste měli zaměstnancům přispívat něco na elektřinu a pořídit jim domů kancelářské vybavení, pořád ušetříte. Virtuální sídla se totiž dají pořídit již od 99 Kč za měsíc. Přesvědčte se sami na https://www.firmy-sidla.cz/.

O admin

Komentování uzavřeno

Nahoru