Free songs
Domů / Půjčky / Rychlá SMS půjčka od Cool Credit

Rychlá SMS půjčka od Cool Credit

Dostali jste se do tíživé finanční situace o které víte že bude trvat jen pár dní, ale nikdo z vašich přátel není zrovna schopen Vám pomoci? Nevadí! Neztrácejte hlavu a vyzkoušejte rychlou SMS půjčku od Cool Creditu.

Kolik mi půjčí a jak rychle

Společnost Cool Credit je nebankovní společnost, která se specializuje především na krátkodobé a lehce splatitelné půjčky. Proto na první pokus, tedy při první půjčce, můžete získat od 1.000,- do 5.000,- Kč. Pokud první půjčku splatíte v daném termínu a bez potíží, potom Vám společnost bude s každou další půjčkou navyšovat strop až na rovných 10.000,- Kč.

Co se týče rychlosti, tak o té se dá říci, že je přímo bleskurychlá, protože finance můžete mít na svém bankovním kontě již během několika minut od vyřízení. Tedy do několika minut od schválení vaší půjčky společností a od vaší akceptace Smlouvy o půjčce a zaslání autorizačního poplatku ve výši 1,- Kč.

Jak celý proces probíhá

Vyřízení rychlé SMS půjčky od Cool Creditu je velmi jednoduché. Stačí si vyplnit jednoduchou on-line žádost přímo ve vašem počítači a vyčkat několik minut na schválení či zamítnutí ze strany společnosti.

Ve chvíli, kdy odešlete svou žádost, dostanete autorizační SMS jejíž kód zadáte  do příslušné kolonky a tím vyjádříte svůj souhlas se Smlouvou o poskytnutí úvěru, Smluvními podmínkami a svou vlastní totožnost.

Dalším krokem je poté zaslání 1,- Kč na účet společnosti. Ptáte se proč? To je jednoduché. Společnost si tímto krokem ověřuje pravost vámi zadaných údajů, to znamená, že si ověřuje, že účet na který chcete peníze zaslat patří opravdu jen a pouze Vám. Nemusíte se bát, že byste na platbu museli čekat několik dní a Vaši situaci by to nevyřešilo. Společnost Cool Credit má několik různých účtů u různých bank tudíž máte vysokou šanci, že má účet i u té vaší.

  • Fio banka a.s.
  • Komerční banka a.s.
  • Česká spořitelna a.s.
  • Moneta Money bank (dříve GE Money bank)
  • Raiffeisen bank

Jakmile společnosti zaeviduje vaši platbu, což může být během několika minut, odesílá finanční prostředky na Váš bankovní účet. Tím celý proces končí a vy nyní máte dostatek času na to, abyste svou půjčku opět splatili.

K úspěšnému vyřízení půjčky potřebujete:

  • platný občanský průkaz
  • věk na 18 let
  • běžný bankovní účet vedený na vaše jméno
  • 1,- Kč na bankovním účtě pro zaslání autorizačního poplatku

Jak se půjčka splácí

Cool Credit půjčuje částky maximálně do 10.000,- Kč v rámci rychlé SMS půjčky a tudíž je splácení sumarizováno do jediné splátky, která je splatná v rozmezí od 5 do 30 dnů. Vy sami si zvolíte, za kolik dní od půjčení chcete finance vrátit. Půjčku jednoduše v daném termínu splatíte tak, že finance pošlete ze svého účtu na účet společnosti.

Nestihnu půjčku splatit včas

Ano, i takováto situace může nastat. Pokud k ní dojde, stačí pouze společnost on-line požádat o prodloužení splatnosti. Sice si musíte uhradit jistý poplatek, ale je to legální způsob, jak si splatnost prodloužit tak, jak vy sami potřebujete.

Půjčku jsem splatil/a, co dál?

Pokud jste půjčky splatili řádně a včas, tak jak bylo se společností domluveno, potom můžete následující den jít a požádat si o další půjčku. Pokud ji nepotřebujete, nevadí, společnost Vám sama sdělí, kolik peněz u ní máte k dispozici a jakožto, že se vámi má jen ty nejlepší zkušenosti, nemusíte již procházet dalším procesem, ale peníze vám na vaši žádost jednoduše okamžitě odešle na účet.

O admin

Komentování uzavřeno

Nahoru