Free songs
Domů / Novinky / Půjčit si od lidí a velmi rychle? P2P půjčky doslova dobývají svět
Půjčit si od lidí a velmi rychle? P2P půjčky doslova dobývají svět

Půjčit si od lidí a velmi rychle? P2P půjčky doslova dobývají svět

Nemusíte si půjčovat v bance, stejně tak není ani nutné oslovovat klasickou nebankovní společnost. Možností je totiž mnohem více, než si vůbec myslíte. Jsou tu totiž takzvané P2P půjčky, díky nimž si můžete přijít za jistých okolností až na jeden milion korun. Půjčit si od lidí je skutečným módním hitem, využít podobnou nabídku je pro Čechy stále lákavější.

Půjčky, které jsou na trhu novinkou, ale rychle se zabydlují

Kdo by to byl řekl, že se P2P úvěry tolik rozšíří i v ČR? Tento oblíbený způsob půjčování peněz zaštituje hned několik velkých společností, investoři tak mají jistotu, že o své finance nepřijdou, žadatelé o půjčku dostanou k podpisu přehlednou a krátkou smlouvu. Obě strany tedy budou spokojené, takže co si přát ještě více?

Zajímavou alternativou pro ty, kteří si chtějí půjčit tímto způsobem, je takzvaná Zonky půjčka. Co o ní můžeme bližšího prozradit?

  • Možná výše úvěru je dvacet až pět set tisíc korun, klient tedy má značnou možnost volby.
  • Splatnost? 6 až 84 měsíců, jinými slovy – prakticky celých sedm let a nejméně půl roku.
  • Úroková sazba začíná na hranici 3,99 %, odráží specifickou bonitu každého klienta.

Jednoduchá žádost, kterou zvládne podat naprosto každý. Půjčit si můžete naprosto na cokoliv, jde o velmi nenáročný proces, kterým můžete například refinancovat dřívější půjčky a ušetřit při tom poměrně značnou finanční sumu. Cestujte, kupte si ojeté auto na cesty do práce či zaplaťte rekonstrukci bytu, na Zonky je tohle všechno možné zařídit během krátké chvíle.

Druhou alternativou pro P2P půjčku, jíž vám dnes představíme, je nabídka společnosti Bankerat. Parametry jsou pak následující – půjčit si můžete až 600 tisíc korun na dobu 72 měsíců, minimem je deset tisícovek na půl roku. Úrok začíná na devítiprocentní hranici, schvalovací proces je velmi rychlá záležitost, které se rozhodně není proč obávat.

Nebankovní půjčka je tedy jednou z možností, jak vyřešit rodinnou finanční situaci, nabízí se ale také právě P2P úvěry. Díky nim máte jistotu, že si půjčíte od konkrétní osoby, která má své podmínky a budete jednat právě s ní. Žádné vysoké pokuty za nedodržení splátkového kalendáře o dva dny nebo podepisování směnek, takové věci už dnes rozhodně nejsou k mání…

 

O admin

Komentování uzavřeno

Nahoru