Free songs
Domů / Finance / S nebankovní hypotékou získáte peníze spolehlivě a rychle

S nebankovní hypotékou získáte peníze spolehlivě a rychle

Nebankovní hypotéka je poskytována finančním sektorem, který není bankou, tedy nepodléhá kontrole České Národní Banky. Ačkoliv někteří se nebankovních společností bojí, pokud narazíte na opravdu férovou, hypotéka od ní Vám přinese mnoho výhod. Oproti bance jsou největší výhody především ve schvalování. Zatímco v bance musíte dokládat své příjmy, účel hypotéky a navíc si ještě proklepávají registry dlužníků, u nebankovních společností taková přísná kritéria nejsou.

 

U nebankovní hypotéky uspěje snad každý, komu je alespoň 18 let a má možnost ručit nemovitostí. Nečeká Vás žádné nahlížení do registrů, posuzování bonity, žádné dokládání příjmů, ani účelu hypotéky. Takové formě hypotéky se často říká také americká hypotéka.

Výhody nebankovní hypotéky

Kromě již zmíněných výhod, jako je bezúčelovost hypotéky, žádné dokládání příjmů, ani nahlížení do registrů a jediných dvou podmínek, kterými jsou věk 18 až 90 let a ručení nemovitostí, má nebankovní hypotéka ještě spoustu dalších výhod.

 

Pod pojmem nebankovní hypotéka si často někdo představí hříšně vysoký úrok a vysoké splátky, které Vás dostanou ještě do větších problémů. Pokud si ale vyberete tu správnou společnost, tak tomu takto rozhodně není. Můžete získat hypotéku až na dobu 30 let s úrokem, který je naprosto porovnatelným s bankovními úroky. Navíc neplatíte žádné poplatky předem, dokonce ani odhad nemovitosti.

kalkulačka

A kolik si vlastně můžete půjčit? Můžete zastavit jakoukoliv nemovitost a získat až 70 % z její odhadní ceny. Peníze přitom můžete mít již do 24 hodin od podání podkladů.

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o bezúčelovou půjčku a nedochází k nahlížení do registrů, můžete peníze použít dokonce i na zbavení se dluhů, či dokonce vyplacení exekuce. Můžete se tak zbavit nepříjemné finanční situace.

O

Komentování uzavřeno

Nahoru