Free songs
Domů / Finance / Hodnotné dárky pro muže od kolébky: ze zlata a stříbra
Hodnotné dárky pro muže od kolébky: ze zlata a stříbra

Hodnotné dárky pro muže od kolébky: ze zlata a stříbra

S holčičkami je to prostě snadnější. Když jim chceme dát hodnotnější dárek do budoucna, ze zlata či cenově dostupnější ze stříbra, máme mnohem více možností než u kluků. Především můžeme věnovat šperky. Avšak co klukům? Řešení existuje, pouze není tak notoricky známe. A využijete jej i pro holčičky. Jde dokonce o lepší volbu než již zmíněné šperky.

Pojďte své děti, vnuky a další děti v rodině obdarovat hodnotě. Nesmyslné množství hraček, elektronické dárky pro děti dříve, než začnou být pro ně vhodné, ale i přemíra sladkostí – ani jedno z toho není tím, co by děti měly dostávat. Minimálně ne v tak přehnaném množství, jak je typické pro dnešní dobu. Pojďte dětem dávat hodnotné dárky, které jim pomohou v budoucnu. Razí se z certifikovaného zlata a stříbra, nebo jde přímo o investiční drahé kovy. Hodí se jako dárky pro muže i pro ženy – od toho nejnižšího dětského věku.

Dárky do kolébky i ke křtinám

Do kolébky dáváme obvykle první dárečky. Zasypat dítě plyšovými hračkami je zbytečné. Dokonce i oblečení si dnes maminky nakupují raději samy. Obdarujte dítě hodnotně. Ideální je věnovat zlatý slitek, jehož hodnota bude do budoucna určitě růst. Nejmenší zlaté slitky se dají koupit již od 1 gramu, tedy za cenu kolem 1500 Kč, ty největší za 1,3 milionu, což je přibližná cena kilogramové zlaté cihly. A vaše možnosti jsou kdekoliv mezi jedním gramem a kilogramem. Zlato letí více než stříbro. Důvodem je to, že pouze investiční zlato je osvobozeno od DPH, a tak ho nakupujeme o 21 % levněji.

Jinou možností bývají dárky z drahých kovů vycházející ze jména. Pražská mincovna vydala mince se všemi jmény v českém a slovenském kalendáři. Jde o ideální dárky ke křtinám, když slaví dítě svátekale třeba i k celé řadě dalších příležitostí. Zajímavostí je, že na každé minci najdete i cizojazyční alternativy tohoto jména. Takže když máte v rodině dítě s cizokrajným jménem, obvykle jej na minci rovněž najdete.

Narozeninové dárky s hodnotou

Podobně lze hodnotnými mincemi ze zlata či stříbra obdarovat oslavence i k narozeninám. Pro kluky a muže je to velice často ten nejvhodnější dárek, opět jím však můžeme obdarovat i ženské pohlaví. Skvělé budou znamení zvěrokruhu na mincích. Ne každý ocení ty na špercích, navíc na mincích je může následně oslavenec mnohem lépe a výhodněji prodat jako drahý kov. A opět, cena tohoto dárku roste, vždyť drahé kovy, zejména zlato, se dnes doporučují jako ideální ochrana úspor před inflací.

Jiná skvělé dárky z drahých kovů

Dárky ze zlata a stříbra věnujete i při jiných příležitostech. Dokonce bývají pro ně již připraveny. Může jít o dárky k výročí svatby, ale třeba i k promocím. Mince se nabízí dokonce i takové, na kterých je titulKonečně nemusíte vymýšlet dárek třeba pro vašeho novopečeného bakaláře.

O admin

Komentování uzavřeno

Nahoru