Free songs
Domů / Hypotéky / Nebankovní hypotéka Vám, může přinést peníze spolehlivě a rychle

Nebankovní hypotéka Vám, může přinést peníze spolehlivě a rychle

Nebankovní hypotéka je půjčkou se zástavou nemovitosti od společnosti, která nepodléhá kontrole ČNB. Proto se tato společnost nemůže nazývat bankou. Ačkoliv má z toho důvodu spousta lidí z této formy hypotéky strach, ve skutečnosti se jedná o hypotéku s mnoha výhodami. Pokud si vyberete opravdu férovou společnost, potom se setkáte se stejně nízkým úrokem, jako v bance. Oproti ní se ale setkáte s mnohem jednodušším schvalovacím procesem, při kterém Vás nečeká žádné dokládání příjmů, nahlížení do registrů, zjišťování účelu hypotéky a Vaší bonity. Získat nebankovní hypotéku je daleko snazší.

strom

Tím, že nemusíte dokládat příjmy a další věci, si ušetříte mnoho času a starostí. Zatímco v bance se takové prověřování a schvalování může protáhnout až na několik týdnů, nebankovní hypotéku můžete získat již do druhého dne. Samozřejmě, že ani nebankovní hypotéka neposkytne peníze jen tak každému bez sebemenších požadavků. Na rozdíl od banky jsou však tyto požadavky opravdu minimální. Jde totiž pouze o věk, který musí být mezi 18 a 80, a potom o zástavu nemovitosti. pokud můžete poskytnout nemovitost svou, či někoho z blízkých jako zástavu, potom máte rozhodně vyhráno a peníze do 24 hodin mohou být Vaše. Dostanete až 70 % z odhadní ceny nemovitosti, s úrokem již od 4 %p.a. a dobou splatnosti až 30 let.

Na co peníze využijete?

To je pouze na V8s. nebankovní hypotéka je zcela bezúčelová. To znamená, že ji můžete použít skutečně na cokoliv. Ať je to rekonstrukce domu, cesta k moři, či vyplacení exekuce. Můžete si tak díky ní zpestřit a zpříjemnit Váš život, nebo se zbavit tíživé finanční situace, která je Vaší noční můrou. S nebankovní hypotékou můžete vykročit vstříc lepší budoucnosti, s mnoha zážitky a bez nepříjemných dluhů.

O

Komentování uzavřeno

Nahoru