Free songs
Domů / Pojištění / Na pojištění je možné znatelně ušetřit díky cashbacku
Na pojištění je možné znatelně ušetřit díky cashbacku

Na pojištění je možné znatelně ušetřit díky cashbacku

Máte ve svých věcech vždy pořádek a nechcete nic ponechat náhodě? Pojištění vám ušetří mnoho stresu. Lepší je platit každý měsíc pár desítek korun než celý život splácet dluh kvůli jedné nešťastné události. Neomezujte se a žijte naplno s kvalitním a výhodným pojištěním!

Pojištění nás kryje proti nepříjemným situacím, které bohužel život také přináší. Dnes se můžete pojistit prakticky vůči čemukoliv, ale stále zůstává trojice nejpopulárnějších pojištění, bez kterých se neobejdete. Zároveň zjistíte, jak získat nejvýhodnější pojištění, které pojišťovny nabízí.

Cestovní pojištění vás zachrání od celoživotních dluhů za úraz v zahraničí

Vaše vysněná dovolená v zahraničí se může stát noční můrou. Stačí jedna nešťastná událost a místo odpočinku u moře trávíte dovolenou v nemocnici. Ať už jde o zlomeninu nebo jiný zdravotní neduh, tak účty za zahraniční zdravotnictví jsou opravdu šílené. Naštěstí právě proti vysokým léčebným výlohám vás cestovní pojištění zajistí. Není nic lehčího než sjednat Axa cestovní pojištění online. Online cestovní pojištění je hotové za pár minut a navíc výhodnější než kdybyste si ho sjednali na pobočce.

A jak ještě můžete na cestovním pojištění ušetřit? Stačí využít cashback Tipli a z nákupu cestovního pojištění na Axa Assistance získáte 9 % zpět. Pojďme si ukázat, jak to vypadá prakticky. Chystáte se s dětmi na dovolenou na týden do Řecka? Pojištění na Axa Assistance vás vyjde na 558 Kč, ale Tipli vám vrátí 50,22 Kč. Užijte si dovolenou bez starostí s cestovním pojištěním za pakatel!

Pojistěte se proti nepřízni osudu s pojištěním odpovědnosti

Každého z nás někdy potká „den blbec“, proto se vyplatí proti nepřízni osudu pojistit. Pojištění odpovědnosti za škodu je velice praktické, protože kryje veškeré škody, které někomu způsobíte vaší činností, provozem vašeho majetku nebo je způsobí další členové vaší domácnosti. A že podobných událostí může nastat! Jen si to představte, váš pes někoho pokouše, shodíte v obchodě drahý výrobek, vaše dítě rozbije sousedům okno… Takto bychom mohli pokračovat dlouho, ale lepší bude se proti podobným událostem pojistit. Nezapomeňte ve vaší oblíbené pojišťovně šetřit s cashbackem od Tipli.

Mějte život pod kontrolou s životním pojištěním

V životě se může stát ledacos. Nemysleme hned na nejhorší, ale vždy je lepší být pojištěný. Vážný úraz nebo boj s nemocí je psychicky náročný sám o sobě, takže do toho všeho ještě řešit finanční problémy moc nepřidá. Životní pojištění vám pomůže alespoň s financemi. Česká pojišťovna byla vyhlášená nejlepší životní pojišťovnou roku 2016. I u ní můžete nakupovat výhodněji s cashbackem. Tipli vám z každého uzavřeného pojištění v České pojišťovně vrátí 6 % z částky pojištění.

Sjednejte pojištění nejvýhodněji s cashbackem

Pojištění vám může ušetřit mnoho peněz a stresů v budoucnosti, ale nyní vás spíše zajímá, jak byste ušetřili na samotném pojistném. Pro nižší pojistné máme jeden ověřený tip, který zní cashback. Cashback, který vám přináší Tipli.cz, představuje revoluci v online nakupování, protože z každého nákupu získáte část peněz zpět.

Funguje to naprosto jednoduše, nejprve se zdarma zaregistrujete na Tipli, poté si vyberete z široké nabídky více než 450 partnerských e-shopů právě váš oblíbený e-shop, přejdete do něj pomocí odkazu „přejít do obchodu“ a nakupujete tak, jak jste zvyklí. Po nákupu se vám automaticky vrátí předem stanovená částka zpět. V bohaté nabídce si vyberete z celé řady nejpopulárnějších pojišťoven. Pojištění nabízí také banky a i v těch s Tipli ušetříte.

Šetřit na online nákupech ještě nikdy nebylo jednodušší. Pomocí jednoho kliknutí získáte až 33 % zpět. Zaregistrujte se zdarma na Tipli a vyzkoušejte výhodnost cashbacku i vy!

O admin

Komentování uzavřeno

Nahoru