Free songs
Domů / Ostatní / Kontejnerová doprava
Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava

Dopravu materiálu v kontejnerech, vyklízení a odvoz stavební sutě, nebo i nebezpečného odpadu, to vše mohou využívat obyvatelé i firmy na Vyškovsku a Prostějovsku. Již řadu let působí v tomto regionu firma Cetkovský, která se zaměřuje na kontejnerovou dopravu. Jak stálí obyvatelé, tak chataři a chalupáři či právnické osoby mohou využívat této služby.

Kontejnery

Firma disponuje kontejnery na přepravu nejrůznějšího materiálu, ale také k přepravě stavebních strojů, automobilů, autovraků a nejrůznější stavební či zemědělské mechanizace. Kdokoliv si podle potřeby může objednat přistavení kontejneru, který firma po naplnění odveze. Součástí odvozu je pochopitelně i ekologická likvidace jakéhokoliv odpadu. Výhodou je to například pro toho, kdo vyklízí starý dům, sklep, půdu, dvůr či jiné zanedbané prostory.

Kontejner pak může naplnit veškerým odpadem, jako je vyřazený nábytek, zbytky stavebních hmot či stavební suť. Kontejnerová doprava Vyškov nabízí i možnost objednat si u firmy i samotné vyklízení. To je výhodou pro toho, kde nemá čas nebo má například zdravotní či jiný důvod proč nemůže vyklízení provádět sám. Ovšem pokud zvládnete naplnit kontejner sami za dva dny, ušetříte za poplatek, neboť budete mít jak přistavení, tak odvoz kontejneru včetně likvidace závadného odpadu, stavební sutě či jiných nepotřebných materiálů zadarmo. Zajišťována je i přeprava a odvoz nebezpečného odpadu v režimu ADR.

Další služby

Oblibu si získaly i další služby poskytované firmou Cetkovský. Například je to dovoz stavebního materiálu v podobě písku, štěrku, trámů nebo dokonce míchaného betonu. Stavebníci rodinných domů či jiných objektů si mohou objednat zemní práce a vybudování základové desky. Firma nabízí i pomoc při výstavbě, nebo demoliční práce včetně vyklízení. V takových případech přijde vhod odvoz sutě Prostějov, ale i v okolí Prostějova, Vyškova, konkrétně v obcích Plumlov, Tovačov, Kralice na Hané, Určice, Lutín, Olšany u Prostějova, Brodek u Konice, Ptení, Protivanov, Pustiměř, Ivanovice na Hané, Němčice a dalších.

O

Komentování uzavřeno

Nahoru