Free songs
Domů / Novinky / Vodní dýmky se vyplatí více než cigarety

Vodní dýmky se vyplatí více než cigarety

Každý kuřák má určitý finanční limit, který při kupování cigaret prostě nepřekročí. A spousta milovníků inhalace tabáku už ho dávno překročila. Cena cigaret se totiž zvyšuje takřka každý druhý měsíc, což je pro mnoho lidí finančně extrémně náročné.

Není tak vůbec divu, že stále více kuřáků přesedlává na vodní dýmky. Ty se totiž vyplatí mnohem více.

Jednorázová investice

I malému dítěti je jasné, že krabička sebelepších cigaret je pořád cenově zajímavější než ta nejhorší vodní dýmka na světě. Jde však pouze o vstupní investici a dále už člověk nemusí mimo tabáku kupovat nic navíc, pokud nebude chtít.

Doplňky typu váza na vodní dýmku od Caesar crystal bohemiae jsou již pouze zbytným doplňkem, který není vůbec zapotřebí. Pouze v případě rozbití původní vázy, případně touhy po vizuálním vylepšení dýmky se doporučuje si tento druh doplňku pořídit.

Tabák šel samozřejmě cenově rovněž nahoru, nicméně majitelé dýmek mohou klidně kouřit i levnější alternativy, jež nejsou po chuťové stránce zrovna podmanivé. Dýmky totiž mají vodní nádobu, díky které se kouř zbaví štiplavosti, což má za následek i zlepšení chuti. Není tak potřeba utrácet příliš mnoho.

Navíc ani dýmky nemusí být kdovíjak drahé. Hodně zde záleží na velikosti.

Malé dýmky

Nejmenší verze dýmek dokáží upoutat nejen svou příznivou cenou, ale rovněž i kompaktní velikostí. Ta má sice výhodu v tom, že se dá dýmka snadno přenášet, kam je libo, nicméně kvůli menším rozměrům je malá i nádržka na vodu. Proto nedokáže ochlazovat kouř tak efektivně jako větší modely.

Střední dýmky

Kdo nepotřebuje s dýmkou lítat po večírcích a zároveň nepotřebuje obracet každou korunu, ten si vybere spíše střední verzi. Ta je již o něco větší. Platí to samozřejmě i o nádržce na vodu, která tady už funguje velmi dobře.

Velké dýmky

Pro fajnšmekry existují velké dýmky. U nich se už o kompaktnosti rozhodně mluvit nedá vůbec. Právě naopak. Tyto variace dýmek běžně fungují třeba v čajovnách.

O admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Nahoru