Free songs
Domů / Novinky / Plastové obálky pro e-shopy jsou v současnosti stále populárnější

Plastové obálky pro e-shopy jsou v současnosti stále populárnější

Stále více moderních e-shopů používá k odesílání zásilek zákazníkům ekologické LDPE obálky. Za tímto moderním trendem stojí nejspíše fakt, že plastové obálky pro e-shopy jsou velice levné, lehké a nezabírají téměř žádné místo. Navíc je lze velmi snadno oboustranně potisknout celoplošným barevným tiskem, což je povýší na úroveň efektního reklamního předmětu. Díky těmto vlastnostem jsou plastové obálky pro e-shopy ideální volbou pro balení předmětů, jako jsou oblečení, potraviny či knihy – zkrátka veškeré předměty, které nejsou křehké, ale zároveň by se neměly namočit.

Unikátní výhody plastových obálek pro e-shopy

Plastová obálka dokáže vaše zboží ochránit před proniknutím vlhkosti, prachem i nežádoucími pohledy. Speciální lepicí proužek totiž po uzavření obálky již nejde rozlepit, bez toho abyste obálku viditelně poškodili. Adresát tak snadno zjistí, zdali se do zásilky během přepravy nedobýval nějaký nepoctivec. To ovšem není vše. Bílá plocha plastové obálky totiž přímo svádí k jejímu potištění reklamní grafikou, která bude propagovat váš e-shop.

S Bluearrow.cz nešlápnete vedle

Pokud chcete získat plastové obálky pro váš e-shop opravdu levně, a navíc mít možnost opatřit vaši obálku unikátním potiskem, jedním z nejpřijatelnějších řešení je reklamní agentura Bluearrow.cz, která má s tímto sortimentem skvělé zkušenosti a navíc disponuje pokročilou technologií Flexo tisku, díky které bude oboustranný potisk plastových obálek naprostou hračkou. Vybrat si zde můžete z plastových obálek rozličných velikostí, tvarů a materiálů – kromě nízko hustotního polyetylenu LDPE i vysoko hustotní HDPE a také speciálních fólií Flexoseal či Triolen. Pokud ještě ve svém e-shopu plastové obálky nepoužíváte, je nejvyšší čas to vyzkoušet.

O admin

Komentování uzavřeno

Nahoru