Free songs
Domů / Novinky / Kurzové sázení nemusí být jen hazard

Kurzové sázení nemusí být jen hazard

Většina sportovních fanoušků si občas, stejně jako vy, ráda vsadí nějakou tu korunu na své oblíbené mužstvo. Sice možná většinou nevyhrajete, ale to nevadí, vždyť sport je přece zábava a k té trocha hazardu patří. Možná vás však někdy zamrzí, když vaše sázka zmizí v nenávratnu a vy přemýšlíte, jak by se dalo vyhrávat víc peněz a častěji. Budete se možná divit, ale díky službě sázkového poradenství je to docela dobře možné.

Co je to sázkové poradenství a jak vám pomůže častěji vyhrávat?

Asi dobře víte, že v kurzovém sázení je matematika proti vám. Bookmakeři, kteří sestavují kurzy, je totiž většinou vytvoří tak, aby byly pro hráče nevýhodné, a ti tak v dlouhodobém horizontu spíše prohrávají, než vyhrávají. Naštěstí i bookmakeři se občas spletou a některý zápas nevyhodnotí správně. Sázkový poradce takové zápasy vyhledává a poté je jako tipy poskytuje sázkařům, jako jste vy. Díky výhodnějšímu kurzu tak máte mnohem větší šanci, že vám sázení vydělá nějaké peníze.

Jak vybrat sázkového poradce

I ve světě poradenství však není zlato vše, co se třpytí. Ne každý poradce je skutečně férový a nabízí kvalitní tipy. Rozhodně však nešlápnete vedle, pokud zvolíte klub Sázej s Robem – zkušenosti jeho členů, které si můžete přečíst na internetu, hovoří o skutečně výhodných tipech, podložených skutečně detailní a podrobnou analýzou. Ze statistik se také dozvíte, jak byste byli úspěšní, kdybyste sázeli pravidelně. Například jen za poslední rok byste mohli být okolo 20 % v plusu, což je výnos, kterého leckdy nedosahují ani nejrůznější akciové fondy, o spořicích účtech ani nemluvě.

Členství v klubu vám zajistí přístup k tipům na podhodnocené výsledky s dobrým kurzem, i k již na míru sestaveným tiketům, které vám zajistí maximální zisk s minimálním rizikem, a dokonce i k tipům na live sázky v reálném čase.

O admin

Komentování uzavřeno

Nahoru