Free songs
Domů / Finance / Nebankovní hypotéka je férová pro všechny

Nebankovní hypotéka je férová pro všechny

Je spousta lidí, kteří se při pojmu nebankovní hypotéka tváří dost nedůvěřivě. Samozřejmě je dobré velmi pečlivě zvážit, od koho si půjčujete. Pokud si vyberete opravdu férovou nebankovní společnost, potom je taková hypotéka od ní daleko výhodnější, než v bance. Je to především kvůli její snadné dostupnosti pro každého.

 

Důvod, proč si spousta lidí z různých vrstev vybírá nebankovní hypotéku, je především kvůli jejímu snadnému schválení. Na rozdíl od banky, která je kontrolována ČNB a musí tak mít velmi vymezené podmínky pro to, komu hypotéku schválí, nebankovní společnost si určuje sama, podmínky pro své klienty. Tím pádem můžete získat hypotéku bez složitého papírování, pouze za zástavu nemovitosti. Nečeká Vás žádné dokládání příjmů, prozkoumávání Vaší bonity, ani nahlížení do registrů. Nebankovní hypotéka je navíc bezúčelová, takže peníze můžete použít opravdu na cokoliv.

padesát

Jaké jsou tedy podmínky pro získání takové hypotéky?

Jsou pouze dvě. Věk 18 až 90 let a možnost zástavy nemovitosti. Pokud nemáte žádnou nemovitost ve svém vlastnictví, ani to nemusí být překážkou. Stačí, když požádáte někoho ze svých blízkých, zda by se nemohl stát Vaším spoludlužníkem a poskytnout zástavu svou. Zastavit přitom můžete nemovitost v jakékoliv velikosti a hodnotě.

 

I při takto mírných podmínkách můžete získat stejně výhodnou hypotéku, jako v bance. Se stejně nízkým úrokem a dobou splácení až na 30 let. Vyplaceno přitom dostanete až 70 % z odhadní ceny nemovitosti a to již do 24 hodin! Stačí pouze o nebankovní hypotéku online požádat a poskytnout fotografie zastavované nemovitosti, ať je to dům, byt, chata, chalupa, či garáž.

 

Jestliže potřebujete peníze do druhého dne a chcete se vyhnout složitému papírování a prověřování, potom je nebankovní hypotéka tou správnou volbou.

O

Komentování uzavřeno

Nahoru