Free songs
Domů / Novinky / Cominvest CZ – časem prověřená kvalita a spolehlivost

Cominvest CZ – časem prověřená kvalita a spolehlivost

Většina motoristů, kteří chtějí, aby jim karoserie jejich auta co nejdéle vydržela bez rzi a nevzhledných škrábanců, se snaží ji pravidelně ošetřovat různými autokosmetickými přípravky. Kvalitní ochrana laku karoserie dokonale vyplní veškeré mikroskopické praskliny a škrábance v laku, kterými by se ke kovu karoserie mohla dostat nežádoucí vlhkost. Povrch karoserie vzduchotěsně zapečetí a dodá mu ochrannou vrstvu, která funguje jako štít před prachem, drobnými kamínky i pronikavým UV zářením, které by jinak dokázalo zničit jasné barvy vašeho laku. Mezi běžnými vosky, které koupíte například v supermarketu, a skutečně profesionální ochranou laku je ovšem velký rozdíl. Běžné přípravky a vosky toho příliš nevydrží a nedokážou chránit lak karoserie tak dlouho a tak spolehlivě, jako profesionální autokosmetika.

Kvalita je nejlepší řešení

Tohoto kvalitativního rozdílu si je velmi dobře vědoma například firma Cominvest CZ, která dováží na náš trh špičkovou německou autokosmetiku renomované značky Autosol. Zakládá si totiž na tom, že nakupuje pouze výrobky té nejvyšší kvality od renomovaných světových výrobců. Každá položka v jejich opravdu širokém sortimentu navíc dokazuje, že ani vysoce kvalitní zboží nemusí být předražené. Kromě autokosmetiky zde za rozumnou cenu najdete také nejrůznější nástroje a nářadí, od profesionálních vrtaček, brusek a fréz, až po jádrové vrtáky, brusné kotouče nebo pilové plátky.

Cominvest CZ je synonymem pro kvalitu a spolehlivost

Firma Cominvest CZ vyrostla na základech malé rodinné firmy, která již od roku 1991 dodává firemním zákazníkům vše, co potřebují pro výrobu svých projektů. V jejich nabídce najdete více ne 12 000 položek, které pravidelně dodávají do více než 270 obchodů a do více než 500 firem.

O admin

Komentování uzavřeno

Nahoru