Free songs
Domů / Bydlení / Nejlepší investice do nemovitostí? Jedině crowdfunding!
Nejlepší investice do nemovitostí? Jedině crowdfunding!

Nejlepší investice do nemovitostí? Jedině crowdfunding!

Napadalo vás, že byste si pořídili investiční nemovitost? Byt v Praze, u moře či na horách a žili z jeho pronájmu? Máme pro vás něco lepšího!

Výnosy z tzv. klasických investičních bytů nejsou automatické. V případě, že se pro takovou investici rozhodnete, zvažte všechna pro a proti. V první řadě tento byt na investici musíte koupit. A jeho kupní cena samozřejmě není zrovna nízká.

Klasický byt na investici? Zvažte pro a proti!

Pak, obzvláště zvolíte-li cestu hypotéky, se zřejmě co nejdříve budete snažit byt pronajmout. Ideálně solidnímu nájemci, který vám nejenže bude pravidelně platit nájem, ale také vám z něj neudělá kůlničku na dříví. Dále počítejte s průběžnými náklady spojenými s údržbou nemovitosti. Jakékoliv opravy, úpravy půjdou na váš účet. Nic moc, nemyslíte? To crowdfunding nemovitostí je o něčem jiném.

Trošku jiné investiční nemovitosti

V první řadě vás výše zmíněného ušetří. Je to v podstatě taková investice do nemovitostía realit bez zbytečných starostí. Svou investicí, jejíž výše začíná na pouhé pětistovce, pomáháte vámi vybranému developerovi zrealizovat jeho projekt. Odměnou vám bude zhruba pět procent z vaší investice. Zamlouvá se vám tento scénář? Pak čtěte dál!

Investujte s CroFUNgo

Tyto podmínky nabízí například renomovaná společnost CroFUNgo (crowdfunding, fun – zábava, go – jdi do toho), která se na investice do prověřených investičních developerských projektů specializuje. Ty potenciálním investorům představuje v krátkých videích, z nichž si udělají obrázek o tom, o jaký projekt se jedná. Investice do nemovitostí a realit s CroFUNgo je tedy bezpečná. K tomu bez poplatků, s fixním zhodnocením a jasným investičním horizontem.

Registrujte se a investujte!

Zajímá vás, jak investovat do nemovitostí? Prvním krokem je vaše registrace a založení účtu u partnerské společnosti NFD. Hned na to můžete přistoupit k samotnému výběru investiční nemovitosti, které jsou k dispozici přímo na stránkách crofungo.cz (pod záložkou projekty). Částku, kterou jste se rozhodli investovat, převedete na vámi založený účet a z něho přímo na vámi vybraný projekt. V ten okamžik jste se stali investorem. Snadné, že?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Nahoru