Free songs
Domů / Novinky / Naučte se používat elektronický podpis

Naučte se používat elektronický podpis

Čím dál věcí vyřizujeme elektronicky a podepisování nejrůznějších dokumentů není výjimkou. Už dávno není potřeba si papír tisknout, podepsat ho vlastnoručně a opět naskenovat. Místo toho se používají elektronické podpisy. Umíte to?

Dokázat vytvořit elektronický podpis bude brzy patřit k běžným, a hlavně nutným znalostem. V ČR naštěstí máme dobrou univerzální platformu s názvem Signosoft. A ta bude brzy v osekané verzi dostupná i domácnostem. Aktuálně si ji můžete vyzkoušet na podepsání pěti dokumentů zdarma, tak vzhůru do toho, ať už pak víte, jak s ní zacházet.

Největší česká platforma pro online podpisy

Signosoft je českou platformou s 10 lety zkušeností, přes niž bylo podepsáno více než 10 milionů dokumentů. Je ideální pro korporace i domácnosti, a právě do těch se v brzké době více rozšíří. Mezi aktuální zákazníky patří zejména velké firmy, do budoucna však Signosoft cílí právě na ty menší a také na soukromé zákazníky.

Signosoft funguje na PC, Macu, iOS i Androidu. Má skvělé reference a také vlastní cloud, na němž ukládá podepisované dokumenty. Díky tomu se k dokumentům dostanete odkudkoliv, z počítače i z telefonu.

Založte si účet zdarma a buďte napřed

Elektronický podpis online je rychlý, jednoduchý a bezpečný. Není důvod se ho obávat, nejedná se ani o nijak složitou záležitost. Signosoft vás o tom přesvědčí, stačí se registrovat. Poskytuje digitální i biometrický podpis – vlastník dokumentu si vybere, který podpis vyžaduje. Elektronický podpis od Signosoft se nedá podvrhnout, veškeré operace v aplikaci jsou šifrované.

Nevěříte? Vyzkoušejte si vše sami. Už nyní se zdarma registrujte, podepište svých pět dokumentů, a až vývojáři vydají osekanou verzi aplikace dostupnou pro všechny zdarma, budete vědět, jak s ní zacházet. Budete napřed a schopní využívat moderní technologie, což se vždy cení.

O admin

Komentování uzavřeno

Nahoru